لوگو فروشگاه Pro-av

امروز: 14 خرداد 1402 به PRO-AV خوش آمدید.

پروتکل HDBitT چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پروتکل HDBitT چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پروتکل HDBitT استاندارد جدیدی از ارتباطات دیجیتالی است که نسل بعدی ارتباطات صدا و تصویر بر روی بستر IP می‌باشد. واژه HDBitT برگرفته از ابتدای کلمات High-Definition Digital bit Transmission Technology است که در محصولات حرفه‌ای صدا و تصویر که انتقال اطلاعات را بر روی بستر IP انجام می‌دهند، کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده است.

این پروتکل، انتقال صدا و تصویر با کیفیت 4Kx2K با فرکانس 60Hz را بر روی کابل شبکه، کابل فیبر، کابل برق یا حتی به صورت بی‌سیم ممکن می‌سازد. علاوه بر راه‌های ارتباطی فوق، امکان استفاده از تجهیزات دیگر نیز برای انتقال تصاویر با کیفیت وجود دارد. استاندارد HDBitT کارآیی بهتر، تصاویر شفاف‌تر و فاصله انتقال طولانی‌تری را نسبت به دیگر رقبای خود تضمین می‌کند که از نکات برجسته این استاندارد است. در زمان نگارش این متن، 3 نسل از این استاندارد معرفی شده که HDBitT 2.0 آخرین نسخه آن می‌باشد.

پروتکل HDBitTپروتکل HDBitT علم و تکنولوژی را با تجهیزات حرفه‌ای صدا و تصویر یکپارچه کرده و به تمام این پکیج، یک هدف والا را اعطا کرده است: تامین تجهیزات با ارزش افزوده بیشتر برای کارخانه‌ها و البته آسایش بیشتر برای مشتریان. استاندارد HDBitT آخرین تکنولوژی برای ایجاد ارتباط همه جانبه و یکسان برای تمام تجهیزات و سیستم‌های انتقال صدا و تصویر می‌باشد. این پروتکل پیشرفته‌ترین، مقرون به صرفه‌ترین، راحت‌ترین و یکپارچه‌ترین راهکار انتقال و توزیع برای سیستم‌های خانگی را فراهم می‌آورد که علاوه بر انتقال تصویر و صوت بر روی شبکه یا POE، امکان انتقال کنترل‌های دیگر نظیر RS232 یا IR (ریموت کنترل) را نیز به شما می‌دهد.

در زیر راهکارهای مورد استفاده HDBitT را بر بسترهای متفاوت می‌توانید مشاهدُه نمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقالات

فروشگاه گاما کامپیوتر